Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r

1. Dzisiaj po każdej Mszy św., oraz we wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, dziewicy, we wtorek święto św. Jakuba Apostoła, w środę wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP, w sobotę wspomnienie św. Marty.

3. Dziękujemy za ofiary na kwiaty i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, na przyszła prosimy mieszkańców osiedli: Mroszczaki, Cholewy i Podcholewy.

4. W dniach 4-11 sierpnia organizowana jest XXXVII Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, którą będziemy przyzywać pod hasłem „ Idzie i głoście”. Zachęcamy do udziału w tych dniach modlitwy i refleksji na pielgrzymim szlaku. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablocie przy wyjściu z kościoła.

5. Dożynki Parafialne obchodzić będziemy w niedziele 27 sierpnia na sumie o godz. 11.00. O przygotowanie symbolicznego ograbka prosimy mieszkańców osiedli Sobczaki i Mizery.