Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła   –  21 stycznia  2018 r.

  1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy: w środę  wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek  Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,  w piątek  wspomnienie   św. Tymoteusza  i Tytusa, biskupów,  i w sobotę  wspomnienie  bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
  2. W ramach przygotowania do Bierzmowania we wtorek spotkanie klasy III gimnazjum, o godz. 16.30  dziewczyny,  o godz. 17.15   chłopcy, natomiast w sobotę o godz. 10.00 spotkanie dla uczniów klasy VII. 
  3. W środę o godz. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św. 
  4. Składamy serdecznie podziękowani wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania parafialnego lodowiska przy Albertówce. Dziękujemy ofiarodawcą, którzy podarowali materiały budowlane w postacie desek i kantówek oraz tych,  którzy przez te dni poświęcając swój czas pracowali  przy zrobieniu odpowiedniej konstrukcji, aby powstała lodowisko.  Bóg zapłać za zaangażowania dla dobra naszej wspólnoty parafialnej.  
  5. Dziękujemy za ofiary na dekorację i przygotowanie kościoła  na  dzisiejszą niedzielę. Na przyszło prosimy mieszkańców osiedla  Mroszczaki.
  1. W dnia 20 – 21 stycznia w  Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej     odbywa się XIX Powiatowy Przegląd Kolędniczy „Zagrojcie Ta Turoniowi”. Dzisiaj  ok. godz. 16.30 wystąpi nasza grupa kolędnicza z Lubomierza. Wraz z naszymi kolędnikami serdecznie zapraszamy na ten występ. Natomiast w przyszła niedziele 28 stycznia  nasza grupa Kolędników pokolęduje z nami na Mszy św.  o godz. 11.00.
  2. Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Limanowej zaprasza na szkolenie na temat „Zmiany w systemie płatności obszarowych dla rolników w 2018 roku oraz płatności rolnośrodowiskowe ” Szkolenie  odbędzie się w remizie OSP w Lubomierzu w dniu 22 stycznia 2018 (poniedziałek) o godz. 10.00