Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2019 r.

1. W minionym tygodniu w naszej Parafii zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Pragniemy serdecznie podziękować za życzliwe przyjęcia w Waszych domach, za wspólną modlitwę, rozmowy oraz złożone ofiary. Bóg zapłać. Sprawozdanie pokolędowe oraz finansowo – budowlane, będzie za dwa tygodnie 2 lutego.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy: we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła i w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3. We wtorek serdecznie zapraszamy na Msze świętą o godz. 17.00 , której będzie przewodniczył ks. Karol – sercanin, po Mszy św. będzie modlitwa o uzdrowienie.

4. W środę o godz. 16.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św.

5. W minioną niedzielę ofiary na prace remontowo – budowlane złożyło 130 rodzin
i zebraliśmy 5955 zł, Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Dziękujemy za ofiary na dekorację i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na przyszło prosimy mieszkańców osiedla Młyny

7. W dnia 18-19 stycznia w Szkole Podstawnej nr 2 w Lubomierzu odbywa się
XXI Powiatowy Przegląd Kolędniczy. Z Lubomierza dzisiaj wystąpią:
– godz. 17.15 – grupa kolędnicza dorosłych „ Żywa Szopka”
– godz. 17.45 – grupa dziecięca ze Szkoły Podstawowej nr 2
– godz. 18.15 – chór parafialny oraz muzykanci.

Ogłoszenie Związku Podhalan

Szanowni Parafianie. Związek Podhalan Oddział Górali Zagórzańskich w Lubomierzu wraz z Gorczańskim Związkiem Podhalan Oddział w Niedźwiedziu serdecznie zachęcają do wsparcia zbiórki pieniężnej na potrzeby leczenia malutkiej Marianny Popiołek, która urodziła się z niedowładem kończyn górnych oraz niewydolnością serca. Z tego powodu nasze oddziały w dniu 26 stycznia 2020r. (niedziela) przeprowadzą zbiórkę pieniężną do puszek przed naszym kościołem parafialnym po każdej mszy świętej. Serdecznie zachęcamy do wsparcia zbiórki