POSZUKIWANIE INFORMACJI

W sprawie działki parafialnej na KOZYRACH, działka 2961

Czy ktoś z Parafian wie coś na temat związków rodzinnych – pokrewieństwa z wymienionymi  niżej osobami z lat:

  1. Maria SURMA – Wojciech, Zofia (93/1920)
  2. Stefania CYREK – Jan, Katarzyna (93/1920)
  3. Maciej DRABIK – Piotr, Anna (93/1920)
  4. Franciszek MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  5. Dolores MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  6. Tomasz MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  7. Marianna BANIK – (120/1920)
  8. Antoni KOZYRA – (180/1920)
  9. Marianna BARANOWSKA – (120/1920)
  10.  Maria SURMA – (120/1920)
  11. Adam KOŁODZIEJCZYK – (135/1920)
  12. Jan ZŁYDASZYK – (45/1920)
  13. Rozalia ZŁYDASZYKOWA – (45/1920)
  14. Rozalia KOLODZIEJCZYKOWA – (135/1920)
  15. Sebastian BARAN – (120/1920)
  16. Józefa KOCHNIARCZYK – (120/1920)
  17.  Maria KOCHNIARCZYK – (240/1920)

Jeśli ktoś coś wie na temat tej działki i jej dzierżawy


W sprawie działki parafialnej na FRANKÓWCE działka 3539 ob. Kat. 1542 z Lw 4111

Czy ktoś z Parafian wie coś na temat związków rodzinnych – pokrewieństwa z wymienionymi  niżej osobami z lat:

  1. Ludwika KOWALCZYK z Bożków 1911 – (2/16 + 2/16)
  2. Jan RUCKI – 1922
  3. Karolina RUCKA z Bożków    1922  – (2/16)
  4. Jan KOWALCZK s. Bartłomieja   – 1928  – (2/8)
  5. Maria KOWALCZYK z Dawców    1928 – (2/16)
  6. Jan KOWALCZYK – 1934 – (2/16)

Jeśli ktoś coś wie na temat tej działki i jej dzierżawy prosimy o kontakt w Kancelarii Parafialnej

ADORACJA PANA JEZUSA W CIEMNICY

WIELKI PIĄTEK

  •    7.00 – 8.00 – Ogiele Górne; Kubosy Mroszczaki;
  •    8.00 – 9.00 – Ogiele Dolne; Czaple; Cyrki; Tyrawa; Zagrody;
  •  9.00 – 10.00 – Baniki; Bożki; Górki; Kołbony; Siarki;
  • 10.00 – 11.00 – Borki; Dudy; Mądrówka Pajdziki; Złydachy;
  • 11.00 – 12.00 – Dawczaki; Mizery; Nowaki; Sobczaki;
  • 12.00 – 13.00 – Dziedziny; Frankówka; Przysłopek; Szczypty
  • 13.00 – 14.00 – Chachatki; Widok; Snóżki; Wajdy; Złotniki;
  • 14.00 – 15.00 – Kozyry; Młyny; Pyrze;
  • 15.00 – 16.00 – Butory; Marczaki Skrzatki; Surmy;
  • 16.00 – 17.00 – Bory; Cholewy; Podcholewy; Guzary;

WIELKA SOBOTA

  •    7.00 – 8.00 – Bory; Dudy; Mądrówka Pajdziki; Złydachy;
  •    8.00 – 9.00 – Guzary; Skrzatki; Surmy;
  •  9.00 – 10.00 – Chachatki; Dawczaki; Mizery; Widok;
  • 10.00 – 11.00 – Frankówka; Szczypty; Ogiele Dolne; Czaple;
  • 11.00 – 12.00 – Dziedziny; Przysłopek; Cholewy; Ogiele Górne;
  • 12.00 – 13.00 – Butory; Kubosy; Podcholewy; Zagrody;
  • 13.00 – 14.00 – Nowaki; Sobczaki; Siarki; Snóżki; Wajdy;
  • 14.00 – 15.00 – Bożki; Cyrki; Górki; Młyny; Pyrze;
  • 15.00 – 16.00 – Baniki; Kołbony; Tyrawa; Złotniki;
  • 16.00 – 17.30 –  ***************************************
  • 17.30 – 18.30 – Borki; Kozyry; Marczaki; Mroszczaki;

Spowiedź wielkanocna 2022

od  16.15 – 17.00

od  17.00  17.45

Czwartek
07.04.2022
Bory; Dziedziny;  Dudy; Frankówka; Przysłopek; Szczypty;  Złydachy   Mizery; Dawczaki; Nowaki; Pyrze; Siarki; Sobczaki; Tyrawa;
Piątek
08.04.2022
Butory; Cyrki; Czaple;
Ogiele D.; Marczaki;  Wajdy; Zagrody;
Baniki;  Bożki; Górki; Chachatki;  Kołbony;
Widok; Złotniki
Sobota
09.04.2022
Guzary; Kozyry; Młyny; Mądrówka; Pajdziki; Skrzatki; Surmy; Borki; Cholewy; Kubosy; Mroszczaki; Ogiele G.; Podcholewy;

REKOLEKCJE  WIELKOPOSTNE w 2022 roku

ŚRODA –  16.03.2022 r.

  • O godz. 18.00 – Msza św. z nauką ogólną
  • O godz. 19.00 – Nauka dla młodzieży licealnej i starszej

CZWARTEK – 17.03.2022r.

  • O godz. 7.30 – Msza św. z nauką ogólną 
  • O godz. 9.30 – 10.45 – SP nr 1 i 2 klas I-III
  • O godz. 11.15 – 12.45 – SP nr 1 i 2 klas IV- VIII

KAPLICA o godz. 16.00 – Msza św. z nauką ogólną 

  • O godz. 18.00 – Msza św. z nauką ogólną
  • O godz. 19.00 – Nauka stanowa dla Kobiet

PIĄTEK – 18.03.2022 r.

  • O godz. 7.30 – Msza św. z nauką ogólną 
  • O godz. 9.30 – 10.45 – SP nr 1 i 2 klas I-III
  • O godz. 11.15 – 12.45 – SP nr 1 i 2 klas IV- VIII

KAPLICA 0 godz. 15.30 – spowiedź rekolekcyjna 

i Msza św. z nauką ogólną na Rzekach

  • O godz. 16.30 – parafialna spowiedź rekolekcyjna
  • O godz. 17.15 – Rekolekcyjna Droga Krzyżowa 
  • O godz. 18.00 – Msza św. z nauką ogólną
  • O godz. 19.00 – Nauka stanowa dla Mężczyzn 

SOBOTA – 19.03.2022 r.

Uroczystość Odpustowa ku czci św. Józefa

  • O godz. 7.30 – Msza św. z nauką 

Kaplica o godz. 9.00 – Msza św. z nauką

  • O godz. 10.00– Msza św. z nauką dla dzieci SP nr 1 i 2
  • O godz. 12.00 – Msza św. Odpustowa z Procesją

Rekolekcjonista: o. Jan Janus OFMConv.