Ogłoszenia parafialne

18.04.2021r.  III NIEDZIELA  WIELKANOCNA

  1. Zostaliśmy zaproszeni na Ucztę Eucharystyczną. Swoją obecnością odpowiadamy na wezwanie Chrystusa, który wzywa nas do składania świadectwa o Jego Zmartwychwstaniu i życiu. On sam, gdy wyjaśni nam Pisma, pozwalając zrozumieć ich sens, zaprosi nas do swego Stołu Chleba karmiąc nas swoim sobą, abyśmy jeszcze bardziej uwierzyli w Jego bóstwo i odczuli pragnienie bycia z Nim na co dzień.
  1. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne „Bóg zapłać”, za złożone ofiary na Fundusz remontowo budowlany. Zebraliśmy kwotę 5380 zł., a na Rzekach od 38 rodzin 1210 zł.
  1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców                    i dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii św. 
  1. We wtorek, odprawimy drugi dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. 
  1. W piątek przypada uroczystość ku czci św. Wojciecha, Patrona Polski. 
  1. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 58 Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. W tym dniu przypadają imieniny ks. abp. Marka Jędraszewskiego, a także naszego Proboszcza. Solenizantów powierzamy Waszej pamięci modlitewnej.
  1. Dziękujemy za złożone ofiary i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.                       W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców os. Złotniki.
  1. Przypominamy, że 30 kwietnia upływa termin rozliczeń podatkowych z urzędem Skarbowym i że jest możliwe, aby 1% odpisać na rzecz Parafii. Jak to zrobić,  jest podane na ulotce, które są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  1. Chrystus przychodzi do nas w drugim człowieku, aby przez swoje Zmartwychwstanie wskazać na siebie jako jedyną Moc i Potęgę. On pragnie, abyśmy wierzyli w Jego obecność wśród nas i dawali innym świadectwo o Jego Zmartwychwstaniu. Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.