Święta, święta i po świętach

Święta, święta i po świętach. Jak co roku świąteczny czas mija dość szybko, ale pozostają wspomnienia i radość. Zamieszczamy fotografie, które przypominają wydarzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii.

25 grudnia w kaplicy na Rzekach na Mszy o godz. 9.00 i 26 grudnia w kościele parafialnym na Mszy św. o godz. 9.30 odbyło się rozesłanie kolędników misyjnych, którzy w dniu 27 grudnia z kolęda wędrowali po naszej parafii zbierają ofiary na pomoc dzieciom  w krajach misyjnych. Kolędnikom dziękujemy za kolędowanie, parafianom za otwartości i składane  ofiary, a katechetom s. Elżbiecie i o. Markowi za przygotowanie dzieci do kolędowania misyjnego.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]