Kierujemy apel do Parafian, którzy przyjeżdżają do kościoła parkują wzdłuż drogi na chodniku, aby pozostawiali samochody na parkingu koło sklepu i przed Albertówką.
Prosi o to Policja i będzie interweniować, a niestosowanie się do zalecenia może zakończyć się mandatem.
Prosimy także, aby parkując samochód zrobić to tak aby nie marnować miejsca na parkingu.

PLAN KOLĘDY 2023/2024 r.

1.  28.12.2023   Czwartek        1) Os. Rzeki prawa i lewa stron – o. Paweł  

2) Os. Przysłop i  Paszk  – o. Marek

2.  29.12.2023   Piątek 1) Os. Cyrkowe; Łazy; Cołtyż, Ogielowo, – o. Marek

2) Os. Ogiele Górne – o. Paweł

3.  30.12.2023   Sobota 1) Os. Dziedziny i  Przysłopek – o. Paweł

2) Os. Złydachy – o. Marek

4.  03.01.2024   Środa  1) Os. Frankówka, Szczypty, – o. Bogdan

2) Os. Dudy i Bory – o. Marek

5.  04.01.2024   Czwartek 1) Os. Cholewy i Podcholewy – o. Paweł 

2) Os. Borki i Kubosy – o. Marek

3) Os. Mroszczaki – o. Bogdan

 6.  05.01.2024   Piątek 1) Os. Kozyry i Guzary  (ok 12.30) – o. Marek 

2) Os. Mądrówka – o. Bogdan

3) Os. Młyny-o. Paweł

 7.  08.01.2024   Poniedziałek 1) Os. Surmy i Pajdziki (ok 12.00) – o. Marek

2) Os. Skrzatki – o. Bogdan

 8.  09.01.2024   Wtorek 1) Os. Butory i  Marczaki – o. Marek

2) Os. Ogiele Dolne i Czaple – o. Bogdan

9. 10.01.2024   Środa 1) Os. Zagrody i Cyrki – o. Marek

2) Os. Mizery, Sobczaki- o. Bogdan

10. 11.01.2024   Czwartek  1) Os. Pyrze-o. Marek

2) Os. Baniki – o. Paweł

3) Os. Siarki,- o. Bogdan

11.  12.01.2024   Piątek  1) Os. Dawczaki – o. Marek

2) Os. Bożki, Górki i Kołbony- o. Paweł

3) Os. Nowaki- o. Bogdan

12.  13.01.2024   Sobota  1) Os. Chachatki i Widok – o. Paweł

2) Os. Tyrawa i  Wajdy – o. Bogdan

3) Os. Złotniki i Snóżki -o. Marek

Plan kolędy może ulec zmianie jeśli będzie wymuszona konieczność, wówczas będziemy informować i podamy nowy termin odwiedzin.

Z franciszkańskim pozdrowieniem
„Pokój i Dobro”

Spowiedź – Boże Narodzenia 2023

Środa 20.12.2023

  • od godz. 16.00-17.00: Borki; Bory; Dudy; Frankówka; Szczypty Dziedziny; Złydachy;
  • od godz. 18.00 – 18.45: Butory; Czaple; Cyrki; Marczaki; Ogiele D.; Kołbony; Zagrody

Czwartek 21.12.2023

  • od godz. 16.00-17.00: Baniki; Chachatki; Wajdy; Siarki; Widok; Złotniki
  • od godz. 18.00 – 18.45:  Młyny; Mroszczaki; Skrzatki; Mądrówka; Guzary; Kozyry

Piątek 22.12.2023

  • od godz. 16.00-17.00: Cholewy; Pajdziki, Surmy; Podcholewy; Przysłopek; Kubosy Ogiele Górne
  • od godz. 18.00 – 18.45: Mizery; Sobczaki; Pyrze; Dawczaki; Nowaki; Bożki; Górki; Tyrawa;

  KAPLICA – Rzeki w czwartek 21.12.2023 o godz. 15.30