OKRĘGI  WYBORCZE Do PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ 

Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Józefa w Lubomierzu

Okręg I – Osiedla: Mizery, Sobczaki, Pyrze, Górki, Kołbony,

Okręg II – Osiedla: Baniki, Dawczaki, Nowaki, Siarki, Złotniki,

Okręg III – Osiedla: Bożki, Tyrawa, Chachatki, Wajdy, Snóżki, Widok

Okręg IV – Osiedla: Ogiele Dolne, Czaple, Zagrody, Cyrki, Butory, Marczaki,

Okręg V – Osiedla: Kozyry, Guzary, Młyny, Skrzatki, Pajdziki, Surmy, 

Okręg VI – Osiedla: Dudy, Bory, Dziedziny, Frankówka, Szczypty, Przysłopek

Okręg VII – Osiedla: Cholewy, Podcholewy, Mądrówka, Mroszczaki, 

Okręg VIII – Osiedla: Ogiele Górne, Ogielowo Borki, Kubosy

Okręg  IX – Osiedla: Rzeki

Z każdego Okręgu wejdzie do Parafialnej Rady Duszpasterskiej jeden przedstawiciel. Stąd też należy w każdym Okręgu wybrać taką osobę, która chętnie będzie służyć głosem doradczym w sprawach duszpastersko ekonomicznych przy Parafii.

Do końca września proszę o zgłoszenie przedstawicieli z Okręgów.

Parafialną Radę Duszpasterską uzupełnia osoby z urzędu i wyboru proboszcza. Ich liczba nie przekroczy ilości Okręgów.

o. Marek Kustroń
proboszcz

Ograbek 2022 r.

Program 40-GODZINNEGO NABOŻENSTWA

UROCZYSTOŚCI  ODPUSTOWEJ MATKI  BOŻEJ  ANIELSKIEJ

SOBOTA – 30.07.2022 r.

  • 18.00  – Msza św. z kazaniem

NIEDZIELA – 31.07.2022 r.

  • 07.30 – Msza św. z kazaniem
  • 09.30 – Msza św. z kazaniem
  • 09.00 – Msza św. z kazaniem -Rzeki
  • 11.00. – Msza św. z kazaniem
  • 12.00 – 18.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 17.00 – Spowiedź św.
  • 18.00 – Msza św. z kazaniem

PONIEDZIALEK –  01.08.2022 r.

  • 07.30 – Msza św. z kazaniem
  • 09.00 – 18.00 – Adoracja Najświętszego  Sakramentu
  • 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 17.00 – Msza św. z kazaniem -Rzeki
  • 18.00 – Spowiedź św.
  • 19.00 – Msza św. z kazaniem
  • 20.00 – 24.00 –  Adoracja i modlitwa różańcowa
  • 21.00 – Apel Jasnogórski
  • 24.00 – Msza św. z kazaniem Pasterka Maryjna

WTOREK – 02.08.2022 r.

ODPUST  MATKI  BOŻEJ ANIELSKIEJ

  • 07.30 – Msza św. z kazaniem 
  • 09.30 – Msza św. z kazaniem
  • 11.00 – Suma odpustowa:  Msza św. z kazaniem i Procesją Eucharystyczną
  • 18.00 – Msza św. z kazaniem

Porządek Adoracji Najświętrzego Sakramentu 40-godzinnego nabożeństwa

 Niedziela –  31.07.2022 r.

Adoracja:

  • 12.00 -13.00 – Chachatki, Górki, Widok
  • 13.00 -14.00 – Guzary, Kozyry, Surmy
  • 14.00 -15.00 – Pyrze, Sobczaki, Siarki
  • 15.00 -16.00 – Dawczaki, Mizery, Bożki
  • 16.00 -17.00 – Mroszczaki, Mądrówka
  • 17.00 -18.00 – Baniki, Nowaki, Kołbony
  • Mieszkańcy Os.Rzeki i Przysłopka w dowolnym czasie przez siebie wybranym

PONIEDZIALEK –  01.08.2022 r.

Adoracja:

  • 09.00 -10.00 – Cholewy, Pajdziki 
  • 10.00 -11.00 – Cyrki, Czaple, Zagrody
  • 11.00 -12.00 – Ogiele Górne, Borki
  • 12.00 -13.00 – Młyny, Marczaki 
  • 13.00 -14.00 – Frankówka, Złydachy 
  • 14.00 -15.00 – Bory, Dudy, Kubosy
  • 15.00 -16.00 – Butory, Podcholewy,
  • 16.00 -17.00 – Dziedziny, Szczypty               
  • 17.00 -18.00 – Ogiele Dolne, Skrzatki
  • 18.00 -19.00 – Snóżki, Tyrawa, Wajdy,  Złotniki

POSZUKIWANIE INFORMACJI

W sprawie działki parafialnej na KOZYRACH, działka 2961

Czy ktoś z Parafian wie coś na temat związków rodzinnych – pokrewieństwa z wymienionymi  niżej osobami z lat:

  1. Maria SURMA – Wojciech, Zofia (93/1920)
  2. Stefania CYREK – Jan, Katarzyna (93/1920)
  3. Maciej DRABIK – Piotr, Anna (93/1920)
  4. Franciszek MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  5. Dolores MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  6. Tomasz MYSZA – Adolf, Józefa (27/1920)
  7. Marianna BANIK – (120/1920)
  8. Antoni KOZYRA – (180/1920)
  9. Marianna BARANOWSKA – (120/1920)
  10.  Maria SURMA – (120/1920)
  11. Adam KOŁODZIEJCZYK – (135/1920)
  12. Jan ZŁYDASZYK – (45/1920)
  13. Rozalia ZŁYDASZYKOWA – (45/1920)
  14. Rozalia KOLODZIEJCZYKOWA – (135/1920)
  15. Sebastian BARAN – (120/1920)
  16. Józefa KOCHNIARCZYK – (120/1920)
  17.  Maria KOCHNIARCZYK – (240/1920)

Jeśli ktoś coś wie na temat tej działki i jej dzierżawy


W sprawie działki parafialnej na FRANKÓWCE działka 3539 ob. Kat. 1542 z Lw 4111

Czy ktoś z Parafian wie coś na temat związków rodzinnych – pokrewieństwa z wymienionymi  niżej osobami z lat:

  1. Ludwika KOWALCZYK z Bożków 1911 – (2/16 + 2/16)
  2. Jan RUCKI – 1922
  3. Karolina RUCKA z Bożków    1922  – (2/16)
  4. Jan KOWALCZK s. Bartłomieja   – 1928  – (2/8)
  5. Maria KOWALCZYK z Dawców    1928 – (2/16)
  6. Jan KOWALCZYK – 1934 – (2/16)

Jeśli ktoś coś wie na temat tej działki i jej dzierżawy prosimy o kontakt w Kancelarii Parafialnej